Të shtëna të bëra me vodka dhe grenadinë – Gjaku drithërues për Halloween

Të shtëna të bëra me vodka dhe grenadinë - Gjaku drithërues për Halloween

Spërkatjet e frikshme të gjakut të bëra nga vodka dhe grenadina janë poza shumë të pazakonta në një festë të Halloween. Bërë shpejt dhe një pamje e frikshme në çdo bar feste.

Ju lutemi vlerësoni recetën

5 yje nga 4 vota

Përbërësit

  • 100ml Vodka
  • 100ml Grenadine

Udhëzimet

  1. Përzieni vodkën dhe grenadinën në një gotë.
  2. Mbusheni shiringat me gotën.

Utils

  • Spray
  • Glass
  • Lugë

Recetat e fundit